ویزا مهاجرت

دانستنی های مهاجرت

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و بهترین روش برای مهاجرت، موضوع اصلی این نوشتار است که جنبه های اساسی آن با رویکردی تخصصی بررسی می شود. از مهم ترین سوالاتی که برای علاقه مندان به مهاجرت مطرح می شود این است که بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان کجاست؟ و به طور کلی بهترین روش برای مهاجرت چیست؟ نمی توان به همه افراد یک پاسخ واحد برای این پرسش داد، چرا که انتخاب بهترین کشور و بهترین روش برای مهاجرت باید با توجه به شرایط هر فرد صورت پذیرد.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : چهارشنبه 14 آبان 1399

بهترین کشور برای مهاجرت کدام کشور است؟ این مهم‌ترین سوالی است که برای کسانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند، پیش می‌آید. مساله‌ی مهاجرت از دیرباز دغدغه‌ی بسیاری از افرادی است که بنا به ‌دلایلی تصمیم به ‌ترک وطن خود گرفته‌اند. این تصمیم می‌تواند از روی اجبار، از روی نیاز، یا حتی از روی میل به ‌داشتن یک زندگی با کیفیت بالاتر یا دلایل متفاوت‌تری داشته باشد.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : پنجشنبه 17 بهمن 1398

در این مرحله خواهید دانست که چه روش هایی برای مهاجرت به اروپا وجود دارند و این روش ها هر کدام از چه نوعی هستند (ویزایی یا اقامتی).

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : يكشنبه 22 ارديبهشت 1398

هر روش مهاجرتی که تا امروز، اسم آن به گوش شما خورده است در یکی از این دو دسته قرار می گیرند:
الف) ویزا (Visa)
ب) اقامت (Residence Permit)

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : يكشنبه 22 ارديبهشت 1398

مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور یکی از دغدغه های بسیاری از هموطنان مان در سالهای گذشته بوده است. مهاجرت ایرانیان به ترکیه در طول سالهای گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : شنبه 28 مهر 1397

وقتی که صحبت از زندگی و اقامت در کشوری دیگر میشود، اولین انتخاب بیشتر افراد کانادا است. شاید برای این باشد که این افراد می دانند در کانادا فرصت های بیشماری برای بالابردن کیفیت زندگی و موقعیت شغلی آنان وجود دارد، و از طرفی دیگر شهرهای کانادا همیشه در لیست بهترین شهرهای دنیا قرار دارند.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : يكشنبه 14 مرداد 1397

مهاجرت یا کوچ به معنای جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی است. مردم معمولاً به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورکننده‌ای مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، کمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : شنبه 30 تير 1397

کشور کانادا چندین سال است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین کشورهای مهاجر پذیر دنیا به مقصد بسیاری از کارجویان تبدیل شده است. این کشور سالانه در حدود ۲۵۰٬۰۰۰ تازه وارد جدید می‌پذیرد.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : شنبه 30 تير 1397

گذشتن از زندگی و خاطرات کشوری که در آن زندگی می کنیم کار آسانی نیست. قوانین سخت مهاجرتی اغلب کشورهای پیشرفته هم بر این سختی اضافه می کند. در این مقاله قصد داریم شما را با ۶ کشوری که دردسر کمتری برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم دارند، آشنا کنیم.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : يكشنبه 17 تير 1397

مهاجرت واژه ای ست که این روزها زیاد به گوش مان می خورد و حتی شاید گاهی که از دشواری های زندگی روزمره خسته شده و به آن فکر می کنیم. در ۵۰ سال اخیر در جهان، شمار مهاجران افزایش یافته و روز به روز هم بیشتر می شود.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : يكشنبه 17 تير 1397

مهاجرت همیشه امری غم انگیز ولی سرشار از شور، اشتیاق و گاهی سردرگمی بوده است. برای مهاجرت دلایل زیادی می توان ذکر کرد اما به به طور خلاصه باید گفت که عدم وجود شرایط مناسب در سرزمین وطنی موجب مهاجرت می شود.

موضوع : دانستنی های مهاجرت        تاریخ ارسال : يكشنبه 17 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .