ویزا مهاجرت

بهترین کشور ها برای مهاجرت کدام کشور ها می باشند ؟

معمولا کشور های مختلف با توجه به فاکتور های مختلف مانند امنیت ، رفاه زندگی ، سلامت ، آموزش و ... رتبه بندی می شوند . یکی از موضوعاتی که تقریبا در همه ی کشور های جهان وجود دارد ، موضوع مهاجرت می باشد و هر شخصی با توجه به برنامه های خود ، آینده کاری ، آینده فرزندان و ... می تواند به مهاجرت فکر کند . در این میان بعضی از کشور ها با توجه به داشتن فاکتور های ایده آل برای زندگی معمولا داوطلبان بیشتری را برای مهاجرت دارا می باشد و به همین دلیل ، افزایش داوطلبان مهاجرت به ان کشور طبیعتا منجر به افزایش سخت گیری برای مهاجرت به آن کشور خواهد شد .
در حال حاضر ، آخرین رتبه بندی کشور ها از نظر کیفیت و رفاه زندگی و رضایت از زندگی در سال 2019 به شرح زیر می باشد :
 1. سوئیس
 2. ژاپن
 3. کانادا
 4. آلمان
 5. انگلیس
 6. سوئد
 7. استرالیا
 8. آمریکا
 9. نروژ
 10. فرانسه
 
البته این فهرست معمولا هر ساله با توجه به تغییرات صورت گرفته در کشور ها ، تغییر می کند . بعنوان مثال در سال 2016 لیست کشور ها به صورت زیر بوده است .
 1. آلمان
 2. کانادا
 3. انگلیس
 4. آمریکا
 5. سوئد
 6. استرالیا
 7. ژاپن
 8. فرانسه
 9. هلند
 10. دانمارک
از این رو معمولا زندگی در این کشور ها آرزوی بسیاری از جوانان و خانواده ها می باشد . یکی از کشور هایی که معمولا همیشه جزء بهترین کشور ها برای مهاجرت بوده است ، کشور کانادا می باشد . این کشور با توجه به سطح بالای رفاهی ، یکی از اولین انتخاب ها جهت مهاجرت می باشد .
مهاجرت به کاندا
چنانچه اگر در گوگل کلمه مهاجرت به کانادا را جستجو کنید ، متوجه خواهید شد که شاید مقصد و تمایل اصلی ایرانیانی که تمایل به مهاجرت دارند ، مهاجرت به کانادا می باشد . به همین دلیل به صورت مختصر به دلایل تمایل به مهاجرت به کانادا توسط ایرانیان می پردازیم :
کشور کانادا یکی از بهترین سیاست های مهاجرت در جهان را دارا می باشد . این کشور سالانه بیشتر از 200 هزار مهاجر را پذیرش می کند . از نظر استاندارد های زندگی نیز ، کانادا به عنوان یکی از بهترین مناطق جهان برای زندگی به شمار می رود . برخی از ویژگی های مهاجرت به کانادا :
 • آموزش رایگان
 • جذب کارگران ماهر و افرادی که در دارای فن و تخصص می باشند 
 • جذب سرمایه گذاران
 • وجود زمینه برای فعالیت متخصصان نرم افزار
 • اقامت و تابعیت کانادا پس از سه سال از ورود 
 • تابعیت دوگانه مورد تایید می باشد
 • حق استفاده از امکانات پزشکی رایگان ، بیمه سالمندی ، بیمه بیکاری و ...
 • دسترسی به بازار های جهانی
برخی دیگر از مزایای مهاجرت و زندگی در کانادا
در صورتی که بیش از 6 ماه در کانادا کار کرده باشید ، بعد از اخراج می توانید تا 60 درصد از اخرین دستمزد خود را دریافت نمایید .
در صورتی که قادر به دریافت شغلی نباشید، می توانید به کمک های اقتصادی دولت امیدوار باشید .
کانادا ، هر ماه منبع مشخصی را برای تربیت و اموزش هر کودک فراهم می کند .
این مطلب در تاریخ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ارسال شده است .
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .