ویزا مهاجرت

مهاجرت آسان به ۶ کشور محبوب دنیا

گذشتن از زندگی و خاطرات کشوری که در آن زندگی می کنیم کار آسانی نیست. قوانین سخت مهاجرتی اغلب کشورهای پیشرفته هم بر این سختی اضافه می کند. در این مقاله قصد داریم شما را با ۶ کشوری که دردسر کمتری برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم دارند، آشنا کنیم.

1-ایتالیا
ایتالیا یکی از راحت ترین قوانین اقامت را در بین سایر کشورهای اروپایی دارد. شما می توانید با خرید یا اجاره ی خانه در این کشور و  ۵ سال اقامت قانونی، ویزای دائم آن را کسب کنید. همچنین با تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور، شانس دریافت اقامت دائمتان را افزایش می دهید.وضعیت کسب و کار در این کشور چندان راضی کننده به نظر نمی رسد و از نظر اقتصادی همچنان ضعف هایی دارد. اما به طور کلی مقصد خوبی برای هنرمندان و معماران به حساب می آید.

2- نیوزیلند
اگر به دنبال آرامش و زندگی در یک تابلوی نقاشی هستید، نیوزیلند بهترین انتخاب است! این کشور با طبیعتی بینظیر، جمعیت کم و نیاز زیاد به نیروی کاری جوان، جزو کشورهایی محسوب می شود که قوانین مهاجرتی راحت تری دارند. خرید ملک در این منطقه یکی از راه هایی است که به اخذ اقامتتان کمک می کند. همچنین ازدواج و تحصیل در این کشور هم شانس اخذ اقامت دائم در آن را افزایش می دهند.

3- آرژانتین
خبر خوب این که، کشور ستاره های فوتبال دنیا هم در این لیست قرار دارد!  کشور آرژانتین یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا به شمار می آید. بعد از تنها ۲ سال اقامت در آن میتوانید برای کسب ویزای دائم اقدام کنید. راه ساده تر هم این است که فرزند خودتان را در سفارت این کشور، در دریای آزاد در کشتی یا هواپیمایی با پرچم آرژانتین به دنیا بیاورید تا مسی بعدی آرژانتین باشد!پ

4- نروژ
از چهره ی سرد و خشن این روزهای دنیا خسته شده اید و احتیاج دارید به خوشبینی روزهای کودکی تان برگردید؟! نروژ یکی از صلح آمیز ترین کشورهای دنیا است. سطح بالای رفاه و استاندارد زندگی در این کشور موجب شده نروژ مردمانی آرام و لبخند به لب داشته باشد و در آن خبری از جنایت و دزدی نباشد. بعد از مدت ۳ سال زندگی در این کشور، می توانید درخواست اقامت دائم بدهید.

5- کانادا
مهاجر پذیر ترین کشور دنیا و مقصد محبوب ایرانی ها، یکی دیگر از کشورهای این لیست است. نیاز این کشور به افراد متخصص و ماهر، خدمات درمانی و آموزشی با کیفیت و نرخ تورم پایین باعث شده است تا هر ساله عده ی زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند. اگر تخصص و مهارت بالایی در کارتان دارید و یا حداقل سرمایه ای در حدود ۱۸۰ هزار دلار آمریکا دارید می توانید به راحتی جهت اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

6- برزیل
اوضاع اقتصادی خوب، مناسب بودن شرایط برای رشد کسب و کارهای جدید و جاذبه های بی شمار برزیل چندان هم دور از دسترس به نظر نمی رسند. با تحصیل در دانشگاه های سطح بالای برزیل می توانید شانس خود را برای اخذ اقامت دائم این کشور به حداکثر برسانید. علاوه بر این، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری هم طرفداران بسیاری دارد. شما می توانید با حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار سرمایه گذاری، اقامت دائم این کشور پر جنب و جوش را به دست بیاورید.

 

این مطلب در تاریخ پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ ارسال شده است .
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .