ویزا مهاجرت

ویزا

ویزای شینگن (Schengen Visa) یکی از معروف‌ترین انواع ویزا است و افرادی که قصد سفر به کشورهای اروپایی را دارند با آن مواجه شده‌اند. شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای را در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، وضع کرده‌اند.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : دوشنبه 20 آبان 1398

کانادا هر ساله میزبان شمار قابل توجهی توریست و جهانگرد خارجی است. برای ورود به کانادا اخذ ویزای توریستی کانادا الزامی است. متقاضیانی که قصد اقدام برای ویزای توریستی کانادا را دارند باید شرایط و مدارک مشخصی را جهت ارائه به سفارت و اخذ ویزا تهیه نمایند.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : شنبه 28 مهر 1397

ویزای یک بار ورود یا سینگل (Single visa): بعد از یکبار ورود و خروج اتوماتیک اعتبارش از بین میره حتی اگر از نظر تاریخ و مدت هنوز اعتبار داشته باشه.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : يكشنبه 14 مرداد 1397

مدارک لازم برای گرفتن ویزای شینگن و مراحلی که باید برای دریافت آن بگذرانیم، موضوعاتی است که اکثر مسافران اروپا باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشند.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : يكشنبه 14 مرداد 1397

ساده‌ترین تعریف برای ویزای دانشجویی اعطای اجازه اقامت از طرف کشور مقصد به دانشجوی پذیرفته‌ شده در یک موسسه آموزشی معتبر در آن کشور است.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : يكشنبه 17 تير 1397

ویزای گردشگری، مجوزی قانونی است که به شما اجازه می‌دهد در مدت‌زمان اعتبار آن، به کشور صادرکننده ویزا سفر کنید. هر کشور برای صدور ویزای گردشگری قوانین مخصوص به خود دارد.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : يكشنبه 17 تير 1397

گرین کارت به شما اجازه می دهد که تا وقتی که مرتکب عملی نشده اید که منجر به ابطال گرین کارتتان شود به صورت نامحدود در آمریکا بمانید.

موضوع : ویزا        تاریخ ارسال : يكشنبه 17 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .