ویزا مهاجرت

پاسپورت

تصور کنید خودتان را برای یک مسافرت جانانه آماده کرده‌اید و عازم سفر به کشور ترکیه هستید و همه کارها اعم از خرید بلیط هواپیما، جمع‌کردن وسایل موردنیاز و … را انجام داده‌اید. همه‌چیز به‌خوبی پیش می‌رود و به مقصد می‌رسید اما در هتل‌تان متوجه می‌شوید که پاسپورتتان را گم کرده‌اید. بله، هیچ حسی بدتر از گم کردن یکی از مهم‌ترین مدارک یعنی پاسپورت نیست و هیچ‌چیزی نمی‌تواند مانند این اتفاق بد همه خوشی‌های سفر را برایمان خراب کند.

موضوع : پاسپورت        تاریخ ارسال : پنجشنبه 26 دي 1398

مراحل دریافت یا سفارش پاسپورت پیچیدگی خاصی نداشته و میتونید کمتر از 2 ساعت نسبت به دریافت و یا تعویض و یا تمدید پاسپورت اقدام کنید.

موضوع : پاسپورت        تاریخ ارسال : شنبه 16 آذر 1398

پاسپورت برای مسافران دروازه ورود به دنیای دیگر است و برای افراد سودجو یک کالای با ارزش در بازار سیاه. دزدیده شدن پاسپورت آن هم در هنگام برگشت به خانه می تواند برای شما مشکلات زیادی را به وجود آورد. علاوه بر اینکه دیگر اجازه سفر نخواهید داشت، بلیط هواپیما خود را از دست خواهید داد و رزرو بلیط هواپیما جدید هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت.

موضوع : پاسپورت        تاریخ ارسال : سه شنبه 16 مهر 1398

پاسپورت یا گذرنامه از مدارک شناسایی رسمی است که تابعیت فرد را نشان می‌دهد.
حتی برای کشورهایی که نیاز به ویزا ندارند؛ اما داشتن پاسپورت الزامی میباشد. به صورت کلی  بدون داشتن پاسپورت هیچ فردی اجازه‌ی خروج از کشور و ورود به کشور دیگر را ندارد.

موضوع : پاسپورت        تاریخ ارسال : دوشنبه 11 شهريور 1398

گذرنامه یا پاسپورت یکی از مدارک شناسایی رسمی در سطح بین‌المللی است که از طریق آن، یک دولت از دولت‌های دیگر درخواست می‌کند تا اجازه ورود یا گذر از خاکشان را به شهروندانش بدهند.
البته گذرنامه‌ها در صورت داشتن ویزا، که به صورت برچسبی مهرخورده به یکی از صفحه‌های خالی گذرنامه چسبانده می‌شود، برای مسافرت خارجی معتبر می‌شوند.

موضوع : پاسپورت        تاریخ ارسال : چهارشنبه 12 تير 1398
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .